Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


neděle 24. července 2011

Trampolína

Odmítli jsme strávit nedělní dopledne doma i přesto, že Sárinčino ranní pofňukávání  a šedé mraky na obloze nevybízely k delšímu pobytu venku. Výjezd na kolech jsme zamítli. Nachystat batoh s několika nezbytnostmi, naskládat kočárky do auta a posadit děti do autosedaček je mnohem rychlejší varianta než chystání vozíku s koly.
 A tak jsme jeli do nedaleké vesnice okouknout okolí malého penzionku uprostřed lesů. Dle slov našich sousedů mělo jít o hezké místo s hřištěm a zvířátky v ohradě.
 Hezké a hlavně neuvěřitelně tiché místo to skutečně bylo. Patřilo jen nám. (Možná taky proto, že všude jezdíme v neděli a vždy brzy dopoledne.)
 Zvířátka v ohradě jsme ovšem marně hledali. Kromě dvou malých černých koz, půl tuctu kot'at a paví rodinky (jejíž přítomnost uprostřed hlubokých lesů mě trochu udivila) jsme neviděli žádná.
 Na promáčené pískoviště jsme děti raději nepustili, zato hopsání na trampolíně jsme si užili.
Snažila jsem se Sárinku udržet na nožkách, ale to bylo nad mé síly. Sjížděla dolů. Nožky má již značně nestabilní.
 Tak jsem ji nechala sedět/ klečet a ona se smála, když jsem trampolínu rozhoupala a ona v ní nadskakovala.
Kubík se trampolíny nebál, ale pokaždé v ní vydržel jen minutu. Poté chtěl ven. Po třech takových pokusech jsme mu tuto aktivitu odmítli akceptovat, nebot' si žádala neustálé obouvání a vyzouvání jeho bot.

Naše krátká vyjížd'ka se vydařila a splnila svůj účel - dopoledne jsme nemuseli strávit zpíváním písniček Sárince a posloucháním Kubíkových pohádek v televizi. (To nás nemine ve zbytku dne:)

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Ahoj Moni,
to je fajn, ze se vylet zdaril :-)
Mac Vam to na trampoline sluselo. Jste obe krasne zenske :-)))) Papa Lucie

Lenka řekl(a)...

Přejeme Kubíčkovi vše nejlepší k dnešnímu svátku!Pořád hlasujeme,máme i na blogu odkaz.Doufejme,že to vyjde.Heslo:MISE NENÍ NEMOŽNÁ :-)
myslíme na vás všechny a pozdravujeme..
Mirek-tatínek od Sárinky

Amelie řekl(a)...

Moc vám to na trampolíně sluší. Kubíkovi vše nej nej nej k svátku!

Monika Zavadilová řekl(a)...

Děkuji za přání ke svátku. Taková menší oslava proběhne z dnes, my jako kompletní rodina jsme se včera doma potkali až kolem šesté večerní :-) Všem přeji hezký den - navzdory počasí

Lenka řekl(a)...

Strašně vám to všem na trampolíně sluší. Foto páva je taktéž úžasné.