Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


sobota 7. května 2011

Sárinčiny dnešní radosti

Náhoda tomu chtěla, abychom se vypravili za tátou - hokejistou :) právě v tento den, kdy spoustu lidí ovládla eufórie z úspěchu našeho hokejového týmu na MS. Obvykle si Martin jezdí zahrát v sobotu brzy ráno, nebo pozdě večer. Čili v dobách, které nenahrávaly naší touze tátu vidět " v akci" . Dnes byl ale z organizačních důvodů zápas přesunut na dopolední hodiny, a tak jsme si nenechali ujít příležitost povzbudit tátu naší přítomností:)
Rychle jsme zburcovali babičku. Bez jejího příjezdu a pomoci bych se sama na stadion s dětmi neodvážila.
Sárinka od malička miluje všechno, co se jakkoli váže k jejímu milovananému tátovi, takže slova jako brusle, hokej, hokejka jí ze slovníku ještě nevypadla. Fanynkou byla úžasnou, nadšenou - babička měla co dělat, aby ji na lavici udržela :)
Kubíčka hokejový zápas nijak zvlášt' nezajímal, spíš využíval prostor tribun k běhání. Takže jsme běhali oba - já dva kroky za ním, aby někde nespadl.
Po zápase : Sárinka vítá svého hrdinu:)

Za tátou jsme se přijeli podívat přesně 15 minut před koncem zápasu. Tak nějak jsem odhadla, že čtvrthodina v hale bude dětem k radosti stačit, delší pobyt by se mohl v mžiku proměnit v nemilý zážitek pro nás všechny. Odhad byl správný - ani jsme na Martina nečekali, až se upraví "do civilu" a už jsme ujížděli k domovu. Děti se začaly hlučně ozývat. V autě usnuly během pěti minut - bylo 10.00. Vidno, jak je každý takový nečekaný výlet dokáže vykolejit a unavit.

Další radostný zážitek jsme Sárince dopřáli odpoledne. Stačilo málo. Rozdělat oheň. Plameny a s nimi - pro ni - neodmyslitelně spojené opékaní (a jedení) je též vděčným tématem, pokud chceme Sárinku zaujmout.
Sárinka poslušně sedící a hypnotizující ohniště, kde se grilovali kapříci se zeleninou:)
Výraz nadšení a těšení se na baštu:) 
(V jednom z culíčků je dobře vidět pramen vlasů, který jsme nestříhali kvůli testům - mj. i ze struktury vlasů lékaři UDMP sledují proces střádání nevyloučených metabolitů.)
Kubíček očividně nesdílející Sárinčinu radost z grilování a pobytu na zahradě vůbec...
(Omlouvám se za kvalitu fotky a za můj výraz - obvykle se tak přísně netvářím. Tedy alespoň doufám :))
Pobíhání po zahradě - další ze Sárinčiných radostí. Jen kdyby nepůsobilo rok od roku rozevlátěji a rozevlátěji...a nebylo doprovázeno tolika pády.

Tolik k dnešním Sárinčiným radostem:))

3 komentáře:

AndyPan řekl(a)...

Moniko,ten výraz není přísný,spíš zasněný...nazvala bych tě takto vílou..nebývám zas až tak poetická,ale tak to na mě působí

Justynka a Lucka řekl(a)...

Vypadáš tam náhodou dobře,taková momentka...Jinak Sárinčina radost je teda krásně vidět i z fotek:-)Super...

Amelie řekl(a)...

Nádherné fotky a prima den!