Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


pátek 8. dubna 2011

Čtení pomáhá

Jistě mnozí z Vás zaregistrovali existenci projektu Čtení pomáhá, který dnešním dnem oficiálně začal (má velkou mediální podporu). Já jsem se o tomto projektu dověděla před 14ti dny a okamžitě si mě získal. Jde o úžasnou  příležitost jak skloubit nominaci na nejlepší knihu pro děti a mládež s vedením dětí k četbě a seznámením s charitativní činností. Opravdu bohulibá myšlenka.

Proto prosím rodiče dítek školou povinných a všechny učitele, aby dětem tento projekt představili, vysvětlili (pravidla jsou jasná) a motivovali je ke čtení. Kromě toho, že nabídnete dětem potěšení ze čtení, naučíte je i radovat se z pomoci druhým. Registrace je velmi snadná.
Čtení pomáha - logo
 S potěšením a dojetím píši, že i našim dětem byla nabídnuta možnost zúčastnit se tohoto projektu. Zatím jsme ve fázi vyřizování a dojednávání. Bude-li nabídka zrealizována a dovedena k uskutečnění, určitě o tom napíši.

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Děti z mé třídy už se dnes přihlásily a přispívají. Pověděla jsem jim o Sárince a Kubíčkovi a přispějí i vám moc rádi, až vás do projektu zařadí.

Monika Zavadilová řekl(a)...

Děkuji mnohokrát. Za naše děti i za všechny, kteří se již projektu účastní.