Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


úterý 23. listopadu 2010

Hit večera

Odpoledne přinesla asistentka úžasnou věc - velkou houpací sít'. Prý jim ted' leží ve skříni, tak at' ji děti vyzkouší. Hmm. Kam s ní? Áááá. Co takhle ji pověsit do Sárinčina pokoje nad její dvoulůžko? Výborný nápad. Po vypadení přistání přímo do měkkého:) Na noc se uklidí a přes den zas pověsí. To by šlo. Jdeme to vyzkouštet. Sárinku akce okamžitě zaujala - co že jí to děláme s jejím pokojem? Do sítě jsme ji celkem bez problémů dostali, dokonce se v ní usmívala:)
Kubíček - ignorant se tvářil, že nevidí a neslyší. Absolutní nezájem. .... Ale jen do chvíle, než nás Jana opustila. V tu chvíli se sit' stala středem jeho obrovského zájmu. Stále do ní nalézal a vylézal (spíš vypadával:) a nutil mě nebo Martina, abychom tam s ním zůstali.

 

Smál se, až z toho škytal. Přikrýval si obličej krajem tkaniny a hrál si tak s námi na schovávanou:) Sárinka se sama do sítě nedostane, ale vylézt se snaží. Skvělé cvičení, nutí ji zapojit všechny svaly. Děkujeme za půjčení. Zítra sít' opět pověsíme a uvidíme, zda se dočkáme stejných reakcí.

2 komentáře:

Tuška řekl(a)...

Skvělá rehabilitace!!! :o)

Dagmar řekl(a)...

No tak to byl super nápad...naš děti si v létě na zahradě se sítí taky moc vyhraly:-))
Dva divoši