Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


neděle 3. října 2010

Naše radosti

Chtěla bych se s Vámi podělit o radosti, které v posledních dnech prožíváme a které nás dělají št'astnými....

Martin včera požádal v koupelně Sárinku, aby mu podala ručník a ona tak bez váhání učinila! .... V tu chvíli jsme v ní opět poznali naši dvouletou holčičku, vždy ochotnou nám vyhovět. .....

Kubíček nás neustále baví tím, jak se snaží na sebe strhnout  pozornost ...Šklebí se, vymýšlí nejroztodivnější pózy a hrozně u toho křičí:) .... Směje se věcem a situacím, které mají smích vyvolávat a bojí se toho, čeho se obvykle tříleté děti bojí (blížící se auto, štěkající psi, čert, strašidla). ... A jak je št'astný, když může tátovi "pomáhat" při všech správných "chlapských " pracech, které je třeba udělat na domě.

Dopoledne se Martin vrátil z Brna a Sárinka jej radostně vítala slovy: "Ahoj, daddy!" .... Byli jsme št'astni, že na "strejdu" (tak začala Martina cca před měsícem oslovovat) zapomněla a vybavila si správný výraz.... Taky si opět začala hrát na "velkou Kubískovu sestru" - "připomíná" mu, co smí a nesmí dělat. Rozuměj - když slyší nás, tak se přidá a pak pobíhá a stále pokřikuje: "Jakube, néé, don't touch it" :)

A několik fotek z dnešního dne.

                                                           Naše krásná holčička.

                                  " Kudy kam?" (Z odpolední procházky po naší vesnici.)
                      "Hééépčik. .... Máma nás učí básničky o podzimu a padajícím listí, maluje nám draky a podívejte, co jsem našel. Krásně kvetoucí růžičky!"
 Jakmile Sárinka uslyšela, že bychom v lese mohli potkat příšerku Grufallo (bydlí tam přece, ne?), přidala do kroku a ani stmívání a šero lesa jí nevadilo. Byla opravdu moc hodná, nechala se vést za ruku a zvládla "ujít" úctyhodný kus cesty.

6 komentářů:

AndyPan řekl(a)...

Šára je moc hezká holčička, fakt...mně uniklo.vy mluvíte anglicky doma?

Monika Zavadilová - monikazavadil@atlas.cz řekl(a)...

Ano. Jak to všechno začalo vysvětluji v jednom červencovém příspěvku:)
http://nasecestasmps.blogspot.com/2010/07/miminko-nebo-baby-babynko.html

Anonymní řekl(a)...

MOny, to jsou uzasny zpravy, ted jen prejeme at je takovych dni /chvil/ co nejvice a co nejdele jen to pujde. Daddy is simply great :) musi to byt uzasny pocit. Opatrujte se. MaMaT

Tuška řekl(a)...

To je skvělé!!! Mám radost.
Taky jsem nevěděla, že mluvíte doma anglicky, jdu si přečíst ten článek :o)

Anonymní řekl(a)...

To jsou zpravy, ktere mi udelaly velikou radost. Preji vam, at tech krasnych chvil je co nejvice. Pocit, kdy deti delaji rodicum radost, je nadherny a nezapomenutelny. Uzivejte si tyto chvilky a drzim vsechny palce, at je jich opravdu nespocetne. Zdravime vas vsechny. Monika

Anonymní řekl(a)...

Třeba ten Soyfen opravdu má nějaké viditelné účinky. Jsem zvědavá jak bude vypadat rozbor vlasů a krve. V každém případě by vám ho pojišťovna měla proplácet. Pro pojišťovnu to zas tak horentní suma není. Tak zatím brát Soyfen a doufat v zařazení do enzymatické léčby do mozkomíšního moku.
S.