Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


neděle 31. října 2010

"Jiný" čas

Měla jsem obavy z toho, v jakou hodinu zahájíme dnešní den. Mé předpoklady, že to bude krátce po čtvrté ranní "nového" = zimního času, se naštěstí nevyplnily. Světe div se, ale Sárinka se vzbudila až 5.30, čili ještě včera by to znamenalo, že spala až do půl sedmé, a to zaslouží pochvalu:)

Po druhé hodině odpolední jsem se s dětmi vzbouřila a nařídila Martinovi, at' zanechá práce a věnuje se nám. Dal si říct, a tak jsme vyrazili do vedlejší vesničky kouknout na křtiny synka našich přátel.


Křtin jsme se zúčastnili, ale tak "nepřímo". Zvenčí:) Sárinka se vnitřních prostor kostelů (hradů, zámků, velkých hal....) bojí (asi přítmí, vysoké stropy a kdoví co ještě...), Kubíček je zas příliš miluje (běhá mezi lavicemi, strhává podsedáky, výská radostí...)

Bylo sice větrno, ale příjemně teplo, výhled do okolí hezký...zkrátka pěkné odpoledne. 

2 komentáře:

Tuška řekl(a)...

U nás změna času taky proběhla kupodivu navýsost dobře. Bohužel to bylo asi tím, že NInuška dostala v posteli ráno epi záchvat a pak ještě usnula. No, ale tím se aspoň vše krásně srovnalo a i večer šla spát úplně normálně podle novéhp času. Tak aspoň trošku něco pozitivného na tom dnes bylo.

AndyPan řekl(a)...

Dobře že jste si užili krásné odpoledne.