Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


pondělí 13. září 2010

První seznámení

Už v průběhu prázdnin jsme se obrátili na Slezskou diakonii, středisko Eliada v Brně, s žádostí o využití jejich služby - osobní asistence. (http://www.eliada.cz/sekce-brno) Dnes máme za sebou první seznámení s naší novou asistentkou. Proběhlo dle mého očekávání, Sárinka měla ze své nové kamarádky radost první dvě hodiny , pak ale přišla chvíle, kdy jsme vyšli na zahradu a začal cirkus. Kubíček, který se do té chvíle asistentce obloukem vyhýbal, v tu chvíli také pochopil, že slečna s námi hodlá zůstat a začal Sárince hlučně přizvukovat. Jsem si jistá, že to řvaní jste museli slyšet i Vy, at' jste kde jste.... To mě utrzuje v tom, že je naprostou nutností, aby si děti začaly zvykat na péči třetí osoby. Než se tak stane, přeji nám všem pevné nervy!

Dobrá zpráva na závěr - odpoledne byl Kubíček v opoznání lepší náladě než předchozí dny. Jupí!

6 komentářů:

AndyPan řekl(a)...

Moc vám přeju, aby to zvykání bylo rychlé a šlo k vaší spokojenosti...

Miška řekl(a)...

Milá rodinko,vím o vás díky Tušce a přeji vám s celého srdce aby si dětičky šikulky co nejdříve a ku spokojenosti zvykli napomocníka.Pán Bůh ať vám pomáhá.

Tuška řekl(a)...

Taky bych někdy moc potřebovala pomoc asistenta. U nás ale žádné takové služby nejsou, jedině bych si musela někoho sehnat sama ... uvidíme. Chci teď v brzké době požádat o zvýšení příspěvku na péči ze 2. stup. na 3. Tak snad potom by měly zbýt nějaké penízky, které bych na to použila a pokusila bych se někoho najít.

Moc přeju dětem, aby si rychle zvykly a aby s paní dobře vycházely. Držím palce!!!!

Dana řekl(a)...

Moc na vás myslíme, ať se dětičkám nová "kamarádka" líbí a vše funguje k vzájemné spokojenosti. Držíme palce :-)

Anonymní řekl(a)...

Věřím, že si děti na novou kamarádku zvyknou, určitě je to holčina, která je na všechny situace připravená a děti si určitě nějak získá. držím moc palečky. Monika

Anonymní řekl(a)...

Taky moc doufame ze vse povede k plne spokojenosti vsem a ze v asistence deti naleznou super kamosku se kterou zaziji spoustu krasnych chvil a legrace. Uz se na vas tesime. Michaela xoxo