Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


neděle 19. září 2010

Krásné babí léto

Máme za sebou (určitě i před sebou) několik moc hezkých dnů. Sárinka už cca 12. den bezdůvodně neječí, nevzteká se, usíná ukázkově, spí dobře (budí se často, ale pokaždé se nám ji daří bez protestů uložit zpět ke spánku) a vstává až kolem šesté hodiny ranní. Opět je to spokojené a usměvavé sluníčko, a aby té chvály nebylo málo - už čtvrtý den se bez pomoci nasnídá a naobědvá ...Jakoby navzdory tomu, co jsem nahlásila minulý týden na Ústavu dědičných metabolických poruch. Kubíček je také moc hodný a dnes mi udělal velkou radost. Odpoledne jsme se na vycházce potkali s přáteli a nejenže měl ze společnosti a z kamarádky Terezky radost (to platilo i pro Sárinku), ale dokonce nechal tetu, aby ho vzala za ruku a chvíli si spolu běhali. Byl opravdu zlatý.
                                                     
 Odpoledne jsme se vydali na sběr ořechů. Brzy jsme zjistili, že budeme muset nějaký ten týden počkat, nachystané "na spadnutí" ještě rozhodně nejsou:) Ale s barevnými listy byla taky legrace:)

4 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Díky Bohu, že máte zase hezčí a snad i méně náročnější dny, moc a moc za vás prosím, abyste buď těch třeba i malých radostí měli co nejvíce nebo abyste zažili velký zázrak a mohli se radovat naplno!!! Bůh vám žehnej i ve Vašem trápení!
Martina

Anonymní řekl(a)...

Ahoj, skoro jsem tady na té fotce Sárušku nepoznala.... A jak je ti tady podobná! A Kubíček, to už je klučík! Krásný barevný podzim! Eva

AndyPan řekl(a)...

Mám radost s vámi, že je líp..každý takový den je třeba..

Tuška řekl(a)...

Vypadá to, že babí léto bude opravdu krásné :o)