Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


středa 22. září 2010

Den, kdy nemohlo být lépe

Dnešní den se vydařil k nesmírné spokojenosti nás všech. Martinovi přinesl "hmatatelný" a kýžený výsledek jeho mnohaměsíčního plánování a organizování, mě odměnil dopisem do vlastních rukou, který znamenal vítězství mého několikaměsíčního vyřizování a přesvědčování státních úředníků a děti potěšil navštěvou babičky Hanky a asistentky Martiny.

Dopolední radost jsme si s Martinem chtěli ve druhé polovině dne znásobit, a tak jsme využili návštěvy mé tchýně a asistentky Martiny, přenechali jim děti (babička si vzala na starost Sárinku, Martina zase Kubíčka) a vyrazili do zahradního centra nakoupit nějaké rostlinky, bylinky a keříky.  Bylo teplo, překrásně, barevně a my jsme po dlouhé době zažili pocit normálnosti a klidu. Nespěchali jsme, vychutnávali jsme si ten drahocenný a již dlouho nepoznaný pocit být spolu, bez dětí, bez stresu.

Krásný pocit z dnešního dne umocňuje obrovská radost z Kubíčka. Jak snadno a rychle si zvykl na Martinu! Je moc šikovný a snaživý.  Kdybyste jen mohli vidět, jak se dopoledne opakovaně a (úspěšně!) snažil stavět kostky do komínu, s jakou radostí se předvádí a čeká, že jej začneme napodobovat a jak andělsky vypadá, když spí. Jsme na něj velmi pyšní.
                         "Čekali jste, že mi komín spadne? Tak to jste se pořádně spletli! Takže....
                                                .....Potlesk, prosím:)"

4 komentáře:

AndyPan řekl(a)...

Je to šikula!

Anonymní řekl(a)...

Jen tak dál a houšť :-))
Martina

Anonymní řekl(a)...

Monco a Martine, moc krasny fotky, Kubik je sikula, kez by si nas Matyasek umel hrat sam, bohuzel se to JESTE :) nenaucil. Obe deti jsou sikovny jak zvladaji byt bez vas a to volno vam moc preju, musi to byt uzasna uleva. Uz mame zabukovany Teplice a moc se tesime.
mich

Anonymní řekl(a)...

Kubíček je nádherný chlapeček a je navíc šikulka..Je vidět,že je to spokojené dítě :-)..