Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


neděle 1. srpna 2010

Přátelé

Jsme nesmírně vděční za přátele, které známe mnoho let, několik posledních let, i za ty nové, kteří nás v letošním roce sami "našli" a kontaktovali. Ceníme si jejich snahy s námi udržovat přátelství (i za cenu ztížených podmínek z naší strany) a ochoty nás navštívit, i když bydlí poměrně daleko.
Ve druhé polovině tohoto týdne za námi přijeli přátelé z Pardubic a Hostivice u Prahy. Jak ráda jsem je po delší době zase viděla a jak ráda jsem se osobně poznala se svou novou - doposud "e-mailovou" - kamarádkou Bárou. Byly to krásné chvíle strávené s milými lidmi. Takové návštěvy nám dávají pocit, že jsme součástí něčích životů, že nejsme izolovaní někde uprostřed Moravy v malé vesničce.

Sárinka měla ze všech "tet" radost, Kubíček je - již tradičně - ignoroval. Dárečků od nich ale dostal stejně tolik co Sárinka. Děkujeme!

Sárinčin a Kubíčkův hostivický kamarád Adámek se přijel za námi podívat v sobotu. Teta Eva se pokouší přesvědčit Kubíčka, aby se s ní nechal vyfotit. Marně. Takže mámě nezbylo než se přidat:)
                                                       A tady jsme všichni v celé parádě.


Prima týden jsme dnes završili dvěma vyjížd'kami na kolech. Děti nám dávají pořádně "do těla". Už to nejsou žádní drobečci. Kubíček začne hlučně protestovat pokaždé, když - již bez dechu - zesednu z kola a snažím se ho vytlačit do míst s mírnějším stoupáním:)
 Čas na malou svačinku. 

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Ahoj, návštěva u vás byla moc fajn! Měla jsem velikánskou radost, že jsme vás všechny viděli a že si na nás, na mě a Adámka, děti vzpomněly. Byl to krásný den! Eva