Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


úterý 31. srpna 2010

Marod

Ráno jsem volala naší pediatričce - Sárince teploty nepolevují, stále nechce jíst ani pít, v krku ji musí bolet pořádně, ale kašel a rýma ji netrápí. Tak co s tím? Bylo nám doporučeno nadále srážet teploty a zkusit cucání Orofenu. Pokud by teploty nepolevovaly, měli bychom přijet, mohlo by jít o angínu.

Takže celý den se snažím Sárinku motivovat k cucání (poměrně úspěšně), chladím ji její horký krček zábaly a děláme možné i nemožné, aby stále neplakala. Nezdá se nám, že by se jí po dnešku ulevilo, takže cesta k lékařce bude nutností.

Doufám, že až se naše princezna uzdraví a bude moci ven, bude na ni čekat hřejivé babí léto. Zatím to vypadá, že se někde "zapomnělo". Podzim se naopak pěkně předvádí. To bych nevěřila, že letos skončí topná sezóna v červnu a začne v srpnu. No ano, my už druhý den přitápíme:) 19°C v obýváku jsme o prázdninách ještě neměli :)

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Tak doufám, že už dnes bylo Sárince líp, myslíme na ni a držíme palečky. U nás je taky konec léta, nám ještě nezatopili, tak jsme vytáhli teplé ponožky a Filípkovi podzimní fusak do kočárku :-). Tak ať jste brzy fit. Monika

Anonymní řekl(a)...

Ahojky,tak jak je té naší princezně? A co Kubík, odolává náporu bacilů? U nás je taky pěkná zima, taky uvažujeme, že už asi zatopíme!A přesně, jak si napsala - v červnu jsme topnou sezonu ukončili a v září ji asi my začnšme! Ale snad se dočkáme ještě toho babího léta!!! Mějte se!Eva