Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


středa 19. května 2010

Pošta pro děti


Včera dostala Sárinka s Kubíčkem psaní ze Cvikova. Šlo o pozdrav od jejich dvou malých kamarádek, které tráví čas v lázních s maminkou. A dnes jim přišlo další pozdravení a balíček s krásnými knížkami a dárečky (z měkkého plastu - výborné na kousání) od jejich nových kamarádů Klárky a Filípka z Broumova. Osobně se ještě nepotkaly, přesto nakreslily dětem krásné obrázky.

Dvojité díky tedy posíláme do severních Čech. Je krásné vidět, že na naše děti myslíte a snažíte se jim udělat radost.

Balíček byl doručen v tu nejvhodnější chvíli. Po celém dni stráveném doma, kdy už děti nebavilo ani koukaní na televizi, jej přivezl Martin, a tak se děti novými věcmi zabavily. Sárince se z počátku nejvíce líbila velká obálka, do které dokola dávala a vytahovala Klárčiny a Filípkovy obrázky, Kubík okamžitě "ochutnal" všechny hračky. Nejvíc se mu zalíbil plastový motýlek.

Čtením nových knížek (o Doře a Prasátku Pepině) zas Martin vyplnil čas mezi 21:00 -21:30, kdy jsme se všichni sešli v Sárinčině pokoji (viz. foto) poté, co nevyšel náš první pokus uložit děti ke spánku. Druhý pokus byl úspěšný, takže ted' už spí.

Jinak se dětem daří lépe než včera. Sárinka sice ztratila hlas, takže jen sípe a rýmu má stále, ale minulá noc proběhla poměrně klidně (až překvapivě klidně). Kubík je v podstatě zdravý, občas zakašle a sem tam mu utřu nosík, tak snad se mu nepřihorší. Už druhý den mi ukazuje pusu a přitom říká "au". Domnívala jsem se, že ho bolí v krku, ale dnes jsem si všimla, že se mu začínají "klubat" poslední zoubky. Možná jej netrápí ani tolik nachlazení jako právě jeho nové stoličky.

Žádné komentáře: