Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


neděle 9. května 2010

Maraton

Dopoledne jsme sportovali = doma jsme běhali z pokoje do pokoje, na zahradě zas od plotu ke plotu a k tomu si zpívali "Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid..." Na dálku jsme tak chtěli podpořit našeho tátu, který "chvátal" po pražských ulicích:) Jsme si jisti, že jsme ho skvěle podpořili, byl totiž se svým časem spokojený:))

Už je to šest let, co běžel pražský maraton poprvé. Tenkrát ho běžel za svého přítele Donalda Fialu, který se pracně zotavoval po těžké mozkové příhodě. Usilovnou rehabilitací se mu podařil téměř zázrak - opět dokázal (s pomocí)chodit.

Letos Martin běžel za Sárinku a Kubíčka.

         *************************************
Na víkend za námi přijela babička Marie, moje máma. Nezná děti tak dobře jako babička Hanka, takže jejich chování (hlavně Sárinčino) jí trochu vadilo, ale i tak bylo prima mít pomocnici k ruce. Alespoň měla možnost částečně poznat náš každodenní "kolotoč".

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Ahoj rodinko,
KLOBOUK DOLU sportovce! Kdybysme to vedeli, tak take na dalku fandime! Tomas bezel pulmaraton a mel toho plny kecky, jsi Martine PASAK :)
Snad jste si uzili vikend, my tu meli docela pekny pocasi, ale srumec, protoze tu byly hrncirske trhy a to se sem vzdy sjede snad cela republika!
Pusu slunickum!!!!!
M

Michaela Pancnerova