Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


pondělí 3. května 2010

"Maminko!"

S ohromným smutkem v srdci si uvědomuji, že během cca 5-6 měsíců mě Sárinka přestala oslovovat. Už od ní neslyším to krásné slovo, které se děti naučí  jako první a které vysloví pokaždé, když potřebují máminu pozornost.

Dnes jsem to krásné slovíčko "maminko" od ní opět uslyšela. Ve chvíli, kdy jsme se tulily v křesle a povídaly si. Zapůsobilo to jako  pohlazení, jako náplast na moji bolavou dušičku. Moje holčička, můj andílek.

4 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Ahoj,
život k vám byl opravdu krutý..... a nespravedlivý..... Denně si kladu otázku, proč zrovna vy a proč platíte tou největší a nejkrutější daní.....? Co jste proboha tomu tam nahoře udělali, že vás tak potrestal.......???? Odpověď ..... není....... nebyla a nebude.... Není dne, kdy bych na vás nemyslela.....
Ale už odlehčím.... myslím na vás každé ráno, když jedu kolem vašeho starého domu...... pokaždé se kouknu do oken..... a pokaždé si řeknu, že ti noví majitelé tam mají ale pěkný...... no budu slušná.... nepořádek..... na tom vašem dvorku.....
Všechny moc zdravíme z Hostivice!
Eva

Eva Balíková

Anonymní řekl(a)...

Ahoj,
taky na vás každý den myslime a zároveň si i říkám, proč nás víc nepíše sem, proč raději posíláme emaily. Vždyť je nás spousta, co na vás denně myslí a má vás ráda.
Užívejte krásných jarních dnů a opatrujte se.
My už se moc těšíme na ten náš výlet na Moravu :)
Pusu Sárince a Kubíčkovi. Jsou to zlatíčka.
Michaela, Matyas a Tomáš

Michaela Pancnerova

Monika Zavadilová řekl(a)...

Děkujeme všem za maily i za příspěvky sem, do Guestbooku. Je povzbuzující vědět, že na nás myslíte.

Evi, vůbec se za nás netrap žádnými otázkami, proč máme děti nemocné. Já to taky nedělám. Je nesmyslné se domnívat, že jsme snad byli za něco potrestáni. Takhle to nefunguje. Nevím nic o tom, že by se nemocné a hendikepované děti rodily zlým a zlomyslným lidem, kteří by tímto měli být potrestáni. Nemoci bohužel patří k životu. My jsme prostě měli strašnou smůlu. I tak můžu být vděčná, že máme dvě nádherné děti. Chybí jim "jen" nepatrný enzym.

Monika Zavadilová

Anonymní řekl(a)...

Ahoj,
zůstanu tedy jen u otázky "proč vy?" - a odpovím si "protože"............................................................................... Taky je u vás teďkom takové ošklivé počasí? Takové na zalezeni pod peřinu a nic nedělání? My jsme museli i včera trošku přitopit.... ale aspoň nám pěkně poroste tráva! Ale sluníčko by bylo stejně lepší! Plánuju Adámkovy narozeniny.... dojedete????
Eva

Eva Balíková