Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


úterý 25. května 2010

Konto BARIÉRY

Včera Nadace Charty 77 - Konto Bariéry zveřejnila náš  příběh na svých webových stránkách - www.kontobariery.cz/Komu-pomahame.aspx Chcete-li vědět více, klikněte zde. 
Nadace založila pro děti konto, které mohou dárci využít a  pomoci nám tak pořídit auto s větším úložným prostorem. Víme, že prognózy do budoucna nejsou pro naše děti optimistické, a tak již nyní začínáme myslet na situace, které jednou budeme muset řešit v souvislosti s převážením dětí. V tomto případě se to týká nedostatku prostoru pro manipulaci se Sárinkou i Kubíkem, kteří budou hůř a hůř pohybliví a taky nedostatečného úložného prostoru pro dva zdravotní kočárky v naší Felicii.

Jak nás nadace informovala, praxe je taková, že žadatel sám oslovuje a hledá sponzory a nadace pak každému dárci vyhotoví darovací smlouvu, která je zároveň daňovým dokladem, může si tedy darovanou částku odepsat z daní.

Chtěla bych Vás poprosit o spolupráci. Pokud Vás napadne firma/jednotlivec, o které/kterém si myslíte, že by mohl/a být ochotná přispět jakoukoli částkou, napište mi, prosím.

Žádné komentáře: