Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


úterý 2. března 2010

První sestřihV osudný den se pro Kubíčka změnil dnešní výlet k babičce. Vzali jsme ho poprvé ke kadeřníkovi:) Sluší mu to, co myslíte? Zdá se nám, že ted' vypadá tak nějak dospěleji.

Do dnešního dne nám každý tvdil, že máme krásnou holčičku. Bylo úpně jedno, co měl v tu chvíli Kubík na sobě, prostě byl pro každého holčička.  Nijak nám to nevadilo, skutečně má drobný, jemný obličej, k tomu dolíčky ve tvářích a na bradě, ale myslím si, že každý usuzoval na děvčátko hlavně podle dlouhých vlásků. Byla docela studená zima, tak co, alespoň jej vlásky hřály. Navíc nám lékaři ÚDMP po zjištění diagnózy nařídili děti nestříhat, popř. nechat růst alespoň silnější pramen vlasů kvůli testům. (Ze struktury vlasu se též dá zjistit množství střádání "odpadních" látek, které děti nejsou schopny z těla vyloučit. Ale o tom jsem psala v úplně první zprávě.)

Takže dnes jsme se snažili s kadeřnicí vymyslet nějaký sestřih, aby Kubík vypadal hezky ostříhaný a zároveň neostříhaný :))

Dopolední procházku si Sárinka s babičkou velmi užila, ta odpolední dopadla hrozným fiaskem, takže nám pak v autě okamžitě a bez křiku usnula. To se u ní stává opravdu jen  v případě značného vyčerpání.

Žádné komentáře: