Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


středa 17. února 2010

Malujeme

Děkujeme za všechny Vaše komentáře.
Dnešní dopoledne bylo náročné, děti byly rozmrzelé, nedospané, Sárinka i plakala. V noci spala celkem dobře, ale brzy se vzbudila, Kubíček vstával až 7.30, ale budil se v noci. To je u něj neobvyklé, už pátý měsíc spává sám a dobře.

Odpoledne už bylo mnohem veselejší. Sárinka měla radost, když uviděla na stole šálek od kafe, velmi se jí totiž líbí slovo "kafíčko", tak ho pořád opakovala a strašně se tomu smála :)  Viz foto. No není sladká? Pak chtěla malovat, tak jsem vytáhla vodové barvičky, takže OBA seděli CELÝCH 15 min u stolu a malovali. Moc si to užili.
Před chvílí se jim vrátil tatínek a přivezl jim (vlastně hlavně Kubíčkovi) malý dáreček - samolepky s motivy Bořka stavitele a jeho "bandy". Kubíček se přišel pochlubit a podělit, takže ted' píši s nálepkou šroubováku na ruce:).
Sárinka právě dovečeřela - jdeme pouklízet kuchyni - miska, lžička, cottage cheese... všechno na zemi :(  Asi si těch 15 min v klidu "odseděla" při malování...:)

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Wednesday, February 17, 2010 3:16 AM, CET
Dobrý den Moniko,
ráda čtu vaše "novinky z domova" a jsem nadále pravidelným čtenářem těchto stránek. Má maminka se rozhodla taky poslat peníze, takže večer odešlu z účtu na váš :-)
ps: apel na všechny. Pohlídat děti by bylo asi to nejmenší, co bychom všichni mohli udělat, ale vzhledem ke vzdálenostem je to technicky nemožné. Pojďme přispět každý třeba jen malou částkou. Co vy na to?

Přeji všem krásný den.

Bára

Bára Pěničková