Sára a Jakub

Vítejte na naší cestě životem, kterou nám zkřížila smrtelná nemoc zvaná mukopolysacharidóza III. typu.
Vítejte v Holandsku....


pondělí 15. února 2010

Korunka


Děkujeme všem, kdo si naše stránky otevřeli už vícekrát. Velmi si toho vážíme.

Kubíček usnul teprve před několika minutami, odpoledne totiž spal celé 3hod. To by bylo v pořádku, kdyby spala (alespoň chvíli) i Sárinka. Jenže Sáruška odmítla spát, takže šla do postele už v 20.00, a tak jsme se opět dostali do situace, že s dětma trávíme bez minuty odpočinku celý den i večer. Pokud S. odpo neusne, budu muset K. budit, aby šli spát večer ve stejnou dobu.

Sárinka si odpoledne vzpomněla, že má sice princeznovské šaty, ale nemá korunku. Nedávno jsme jí pouštěli video ze Štědrého dne, kde viděla sebe, jak rozbaluje dárek od Ježíška a vytahuje šaty a korunku...jenže korunka byla z křehkého plastu, takže dávno není... A prý korunku koupíme ve "store". Tak jsem jí řekla, že budeme muset zavolat tatínkovi a on ji koupí cestou domů. Pak jsme na to úplně zapomněly, jenže ona si na korunku VZPOMNĚLA a odpoledne ji začala po tatínkovi vyžadovat. Tak jí ji Martin velmi pohotově vyrobil. To jsme museli vyfotit :))) Naše krásná princezna!

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Ahoj Moni,
stránky jsou parádní a obdivuju tě - v tom frmolu si najdeš chvilku a píšeš..... klobouk dolů!!! Ale stejně ti dnes zavolám..... a pokecáme!
Opatrujte se a moc na vás myslím.....
Eva

Eva Balíková

Anonymní řekl(a)...

Ahojte, Monika, Martin, Sarinka a Kubicek! Ten online journal je uzasny prave preto, ze si najdes cas pravidelne pisat...vzdy, ked mi pride email o "update," tak si idem hned pozriet co robite a ako sa mate. Je to super napad!!! Myslime na vas a som rada, ze takto aspon vieme viacej z vasho kazdodenneho zivota. A ta rodinna fotka je nadherna! Pozdravuje vas aj David. S laskou

Radka Fiala